To content (skip navigation)

Praca

Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 49 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!

W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie 126 miast w całej Polsce.

Pełna oferta programów nauczania Szkoły Muzycznej YAMAHA została zamieszczona na podstronie Programy.

Co oferujemy?

• Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA na terenie całego kraju;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez Yamaha Music Europe GmbH;
  • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA;
  • Pełne wsparcie metodyczne (podręczniki nauczania, płyty CD, dyskietki itp.);
  • Dobre, terminowo wypłacane wynagrodzenie. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Czego oczekujemy?

Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których praca jest pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.