To content (skip navigation)

SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA w Pułtusku

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Pułtusku powstała w maju 1994 roku. Była to pierwsza tego typu placówka w Polsce, która nieprzerwanie prowadzi zajęcia muzyczne po dziś dzień.

Założycielami jest małżeństwo muzyków, absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina w Warszawie - Martyna i Marek Karwańscy.

Od 2005 roku szkoła w Pułtusku pełni rownież funkcję Centrali sieci Szkół Muzycznych YAMAHA w Polsce. Sprawujemy opiekę administracyjną i dydaktyczną nad wszystkimi placówkami, a także dbamy o ich rozwój. Tu odbywa się ok. 20 szkoleń rocznie dla nauczycieli i partnerów z całego kraju.

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Pułtusku prowadzi zajęcia dla niemowąt, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzieży i dorosłych. Uczniowie występują kilka razy w roku na koncertach szkolnych organizowanych w naszej sali koncertowej Camertina, kameralnej, a także w swoich placówkach szkolnych i imprezach miejskich.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji próbnej!

Zapisy telefoniczne: +48 699 836 793 w godz. 14.30-19.30

lub mail: pultusk@yamahaszkola.pl

Aktualności można śledzić na profilu Facebookowym szkoły